Wróć do bloga

Biblioteka podcastów Nieobce

Piękna pogoda sprzyja podróżowaniu, co bardzo nas cieszy!
Bardzo polecamy Wam spędzanie wolnych chwil w otoczeniu inspirujących treści. Tak się szczęśliwie składa, że od niedawna prowadzimy własną serię podcastów, którą możecie zabrać ze sobą wszędzie gdzie tylko chcecie. Powstało już wiele ciekawych odcinków, warto zapoznać się z nimi wszystkimi!


Przedstawiamy wam bibliotekę podcastów od Nieobce! Wszystkie odcinki znajdziecie tutaj: http://bit.ly/nieobce_cafe

Naszą serię rozpoczęliśmy od spotkania z Adą Małyszko - lektorką języka hiszpańskiego i niezwykle kreatywną duszą. Polecamy ten odcinek wszystkim, ale szczególnie tych, którym hiszpania i kultura hiszpańska bliskie!
Link do Spotify: https://spoti.fi/35yqAbE
Link do wideo: https://fb.watch/6b6sSYqEu_/


Kolejnym naszym gościem była Dominika Szura - psycholożką, która była naszą klientką, a teraz współpracuje z Nieobce w obszarze psychologii biznesu. Jeżeli poszukujesz inspiracji dlaczego warto uczyć się języków obcych i jak wykorzystać je w biznesie - ten odcinek jest dla Ciebie!
Link do Spotify: https://spoti.fi/2THhjeV
Link do wideo: https://fb.watch/6b6Sv0TMeR/


Czy znacie założycielkę Nieobce Karolinę Wilk-Tryjanowską? To właśnie z nią udało nam się porozmawiać w maju. Dzięki temu podcastowi dowiesz się jak to jest działać w branży językowej, prowadzić własny biznes i z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się lektorzy języków obcych. Pozycja obowiązkowa!
Link do Spotify: https://spoti.fi/2UfQ9vR
Link do wideo: https://fb.watch/6b77_3b7tu/


A skoro już mowa o biznesie to w naszym zestawieniu nie może zabraknąć odcinka z Heleną Dawydko! Ta rozmowa to mnóstwo inspiracji z dziedziny biznesu, rozwoju czy kompetencjach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie posłuchaj!
Link do Spotify: https://spoti.fi/3zyoNB8
Link do wideo: https://fb.watch/6b7hFarWJN/


Ostatnia rozmowa, która odbyła się przed wakacyjną przerwą to rozmowa z Wiktorią Stachurą - świetną lektorką języka angielskiego. Karolina i Wiktoria porozmawiały o anglistyce, warsztacie lektora, a także nietypowych sposobach na naukę języka obcego. Warto posłuchać dla wielu edukacyjnych smaczków. :)
Link do Spotify: https://spoti.fi/3zyoNB8
Link do wideo: https://fb.watch/6b7x7Qrv01/


Do usłyszenia na wakacyjnych (i nie tylko) szlakach! 


Sprawdź nasze ostatnie posty!