Wróć do bloga

Który kurs językowy wybrać? [PSYCHOTEST]

Myślisz o rozpoczęciu bądź kontynuowaniu językowej drogi, ale nie wiesz na jaki kurs się zdecydować? Przygotowaliśmy dla Ciebie deskę ratunkową, przeprowadź analizę, która wskaże Ci odpowiedzi:


KURS KONWERSACYJNY

Nie możesz przełamać bariery komunikacyjnej? Obawiasz się mówić w obcym języku? Kurs konwersacyjny będzie dla Ciebie idealny! Nasi lektorzy otworzą Cię na umiejętność rozmowy z innymi. Podróżowanie, poznawanie ludzi otworzy się przed Tobą!

KURS SPECJALISTYCZNY

Dążysz do awansu? Marzysz o własnym, międzynarodowym biznesie? A może chcesz zmienić branżę? Postaw na kurs specjalistyczny! Nauczymy Cię języka dopasowanego do Twojej kariery zawodowej, dzięki czemu nic nie będzie Ci straszne!

KURS JĘZYKA OGÓLNEGO

Jeżeli na większość powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmiała "tak, to właśnie o mnie!" to znak, że czas na kurs języka ogólnego! Nauczymy Cię poruszać się po meandrach językowego świata. Dowiesz się jak budować zdania, poznasz lepiej słownictwo, a także podszkolisz swoje umiejętności słuchania i mówienia.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU

Lubisz wyzwania? Chcesz potwierdzić swoje umiejętności? Wybierz kurs przygotowujący do egzaminu! Nauczymy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć aby każdy egzamin zdać śpiewająco!

Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawiliście - no i oczywiście zapraszamy na kurs do Nieobce!

Natalia Piwko - Brand Manager w Nieobce. Na co dzień osoba, która łączy umiejętności sprzedażowe i marketingowe, kreatywne i analityczne - mistrzyni psychotestów (jak widać na załączonym obrazku!).

Sprawdź nasze ostatnie posty!